RADOX CUTTING CNC MACHINE, ROBOTIC & AUTOMATION
فارسی
ENGLISH
ثبت نام
ورود

تکنيک هاي برش پلاسما

تکنيک هاي برش پلاسما

گاز پلاسما

گاز پلاسما

اصول برش پلاسما

اصول برش پلاسما

برش پلاسما

برش پلاسما

تفاوت برش لیزر، برش پلاسما و برش شعله (برش هواگاز(

تفاوت در مفاهیم اصلی

برش لیزر

برش لیزر

تاریخچه CNC

محصولات CNC

ربات صنعتی

تاریخچه و شاخص ها فنی

واترجت

-واترجت چیست؟- متریال مصرفی -سرعت واترجت...

cnc چیست

CNC چیست؟

چرا از دستگاه لیزر استفاده می کنیم

چرا لیزرها برای برش استفاده می شوند

 

لیزر برای بسیاری از اهداف استفاده می شود. یکی از راه های استفاده آنها برای برش صفحات فلزی است. در صفحه خفیف ، فولاد ضد زنگ و آلومینیوم ، روند برش لیزر بسیار دقیق است ، کیفیت برش بسیار خوبی را به همراه دارد ، از عرض بسیار کمتری برخوردار است و منطقه ای از تأثیر گرما کوچک دارد و امکان برش اشکال بسیار پیچیده و سوراخ های کوچک را فراهم می آورد

CNC دریل

CNC دریل با به روز رسانی ساختمان ها از نظر ارتفاع، استحکام و… نگاه تخصصی تری به صنعت ساخت و ساز مخصوصا صنعت سازه های فلزی بیش از گذشته شده و برای بالا بردن امنیت و ضریب ایمنی استفاده از پیچ و مهره جهت اتصال سازه ها مورد استفاده قرار می گیرد. گروه فنی مهندسی پیشگام اتوماسیون با علم به فرآیند تولید سازه و با راه اندازی و اورهال CNC های تک و سه محور دریل در کارخانجات بزرگ سازه، توان اجرا و راه اندازی سیستم کنترل و بخش الکتریکال اینگونه ماشین ها (از جمله CNC دریل) را دارد.

برش لیزر چیست

برش لیزری

فناوری است که در آن از اشعه لیزر برای برش مواد استفاده می‌شود؛ و نوعاً از این فناوری در زمینه صنعت استفاده می‌شود.

 برش لیزری توسط  اشعه لیزر از یک خروجی قوی لیزر روی اجسامی که می‌خواهند بریده شوند انجام می‌شود.

قسمتی از جسم مورد نظر که بریده می‌شود یا آب می‌شود یا می‌سوزد توسط فشار گاز از روی جسم پاک می‌شود؛ و سر انجام سطح بریده شده با کیفیت خیلی عالی ایجاد می‌شود. لیزر صنعتی در صنایع مختلفی مانند صنایع نظامی، ساختمانی، هوافضا، پزشکی، آزمایشگاهی و پژوهشی، ارتباطاتی، فیزیک، شیمی و کاربرد دارد.

واتر جت چیست

موارد استفاده و مزایای برش واترجت

برش واترجت روشی بی نظیر برای ماشینکاری است که کاربردهای بی شماری برای صنایع مختلف دارد. درست مانند دستگاه های معمولی ، یک برش واترجت مواد را برای فرآیند ساخت برش می دهد و شکل می دهد. این یک ابزار همه کاره و انعطاف پذیر با تعدادی مزیت بی نظیر است. در فروشگاه ماشین آرون ، ما برش جت CNC را در کلگری ارائه می دهیم. در اینجا به نقش مهم برش واترجت در ماشینکاری عمومی می پردازیم

CNC چیست

CNC فرم کوتاه شده عبارت Computer Numerical Control

برش پلاسما

برش های پلاسمایی پلاسما با ارسال قوس الکتریکی از طریق گاز که از یک بازکننده منقبض عبور می کند ، کار می کنند. این گاز می تواند فروشگاه هوا ، نیتروژن ، آرگون ، اکسیژن باشد. و غیره این دمای گاز را تا جایی افزایش می دهد که وارد ماده 4 ماده شود. همه ما با سه مورد اول آشنا هستیم: یعنی جامد ، مایع و گاز. دانشمندان این پلاسمای حالت اضافی را نامیده اند. از آنجا که برش فلز بخشی از مدار است ، هدایت الکتریکی پلاسما باعث انتقال قوس به کار می شود.

تاریخچه دستگاه های CNC

تاریخچه کلی از دستگاه های CNC

برش پلاسما

تاریخچه و روش های برش و تکنولژی جدید

دستگاه دریل cnc

برای بسیاری از صنایع ، دقت و بهره وری در اولویت های اصلی قرار دارند. با معرفی کنترل عددی رایانه ایCNC برای برنامه های حفاری فلزی ، شرکت ها در سراسر تخته می توانند در هنگام سوراخ و یا اشکال دیگر با قطر و طول مشخص ، به دست آورند ، و محصولات و تجهیزات خود را با یک مجموعه جهانی از قطعات فراهم آورد که امنیت را تضمین می کند. عملکرد و قابلیت اطمینان برای همه کاربران.

برش داغ و برش سرد

برش گرم با استفاده از مشعل حرارتی (پلاسما یا اکسی سوخت) انجام می شود و در آخرین محور دستگاه چند محور نصب می شود. محورهای دستگاه چند محوره از موتورهای الکتریکی تغذیه شده و برای ایجاد مسیری برای مشعل و لوله که نمایه مورد نظر را ایجاد می کند هماهنگ هستند. هماهنگ سازی محورها یا بصورت مکانیکی ، از طریق کم ، اهرم و چرخ دنده یا به صورت الکترونیکی از طریق ریز پردازنده ها و کنترل کننده ها انجام می شود.

دستگاه برش پلاسما رادوکس

alsdkf