مــژده فروش محصولات با وام 9% سه ساله
شروع مناقصه از 23 تیر به مدت 10 روز
RADOX CUTTING CNC MACHINE, ROBOTIC & AUTOMATION
Fa
En
ورود

خرید دستگاه برش CNC اقساطی با وام و تسهیلات
دستگاه های CNC از جدید ترین دستگاه های برش، جوش و تراش حال حاضر هستند که با بهره گیری از علم روز دنیا و بر پایه استفاده از سی ان سی انجام می گیرد.

برای آشنایی با ساز و کار این دستگاه ها بهتر است در ابتدا بدانید که CNC به چه معنا است. CNC فرم کوتاه عبارت Computer Numerical Control است که تعریف عامیانه آن به معنی استفاده از یک رایانه به عنوان کنترلر عددیاست؛ دراین دستگاه ها یک سیستم کامپیوتری به جای واحد کنترل گر دستگاه قرار می گیرد و استفاده از مدار های سخت افزاری تعبیه شده در دستگاه به حداقل میزان ممکن می رسد. در این روش شما با طراحی عملیات مورد نظر خود بر روی برنامه های نرم افزارهایی مانند CAD و CAM و انتقال آن به سسیتم دستگاه می توانید بدون نیاز به دخالت اپراتور خروجی مورد نظر خود را از دستگاه بگیرید. از مزیت های این روش نسبت به شیوه سنتی آن می توان به دقت، کیفیت و سرعت بالای آن اشاره کرد. در دستگاه برش سی ان سی اپراتور فقط باید دستورالعمل های لازم را در دستگاه وارد کند تا دستگاه به صورت خودکار عملیات برش را انجام دهد در نتیجه وضایف اپراتور به حداقل می رسد که نیازی به تخصص یا تجربه بالا در این حوزه ندارد.

از دیگر مزایای دستگاه برش CNC می توان به همه کاری بودن و قابلیت تبدیل آن به عنوان دستگاه های مختلف اشاره کرد این بدان معنا است که شما می توانید با اضافه یا حذف بخش های مختلفی به دستگاه می توانید آن را به دستگاه فرز، دستگاه تراش، دستگاه جوش، دستگاه برش، دستگاه حفاری و ... تبدیل کنید.

معرفی رادوکس برترین تولید کننده دستگاه های CNC با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت
1.داشتن جواز کسب یا پروانه بهره برداری.
2.ارائه یک سند مسکونی که ارزش آن باید 120% از عدد وام باشد. شما با داشتن شرایط فوق می توانید برای خرید تمامی محصولات سی ان سی مانند لیزر cnc ، پلاسما cnc و واترجت cncاز وام و تسهیلات شرکت رادوکس استفاده کنید. لازم به ذکر است که شما بسته به قیمت فاکتور و مجموع خریدی که دارید می توانید 70% از کل خرید خود را وام بگیرید.شرایط


1- جواز کسب یا پروانه بهره برداری

2- سند مسکونی (ارزش کارشناسی 120% از عدد وام باشد.)

زمان گرفتن وام 2-3 ماهه میباشد که تمام مراحل گرفتن وام توسط واحد تسهیلات شرکت رادوکس انجام می گردد.

محصولات مشمول وام : لیزر cnc ، پلاسما cnc ، واترجت cnc

مبلغ 70% از خرید ، وام داده می شود.