مــژده وام خرید دستگاه CNC و لیزر
RADOX CUTTING CNC MACHINE, ROBOTIC & AUTOMATION
Fa
En
ورود

نمایشگاه صنعت 1399

نمایشگاه صنعت 1399معرفی بزرگترین تولید کننده لیزر سی ان سی

تا چه اندازه در مورد شرکت رادوکس که بزرگترین تولید کننده لیزر سی ان سی می‌باشد، اطلاعات دارید؟ شرکت رادوکس تولید کننده پلاسما سی ان سی و انواع دستگاه‌های تولید کننده لیزر سی ان سی می‎باشد. چنانچه قصد خرید دستگاه سی ان سی پلاسما را دارید، می‌توانید به این شرکت و کلیه محصولات آن اعتماد کنید چرا که محصولات این شرکت از کیفیت لازم و کافی برخوردار هستند.

شرکت رادوکس که بزرگترین تولید کننده لیزر سی ان سی می‎باشد، دارای پرسنل و نیروی جوان حرفه‌ای و کارآزموده‌ای است که توانایی تولید کلیه دستگاه‌های سی ان سی و انواع مختلف آن‌ها جهت برش هواگاز و پلاسما را دارد. همچنین از دیگر محصولات تولیدی این شرکت می‌توان به تولید انواع دستگاه‌های برش واترجت ، انواع ربات‌ها جهت انجام عملیات برش و جوش و نیز تولید انواع دستگاه‌های لیزر اشاره کرد که این شرکت با توجه به تولیدات خود موفق به برداشتن گام‌های بلند و مؤثری در صنعت شده است.

همیشه به یاد داشته باشید که حفظ و افزایش راندمان در هر محصولی کاری مهم و پراهمیت است. چنانچه هر شرکتی نسبت به این موضوع بی توجهی از خود نشان دهد، محصولات تولیدی آن شرکت از رده خارج خواهند شد. بنابراین توجه کلیه شرکت‌های فعال در تولید محصولات خود، افزایش راندمان است. راندمان به معنای تولید محصولی است که با صرف هزینه کم‌تر، بیش‌ترین قابلیت و توانایی را از خود نشان دهد. 


not foundتأمین کنندگان شرکت رادوکس 

تأمین کنندگان شرکت رادوکس نیز در جهت حفظ و افزایش راندمان محصولات خود دغدغه داشته و مجموعه فعالیت‌های خود را در این زمینه به کار گرفته است. به عبارتی این تأمین کنندگان کلیه تلاش خود را در این جهت به کار گرفته‌اند که قطعات و کلیه مواد نیمه ساخته را در بهترین و مناسب‌ترین زمان و با قیمت و کیفیت درخواستی و مورد نیاز تحویل دهند.

از طرفی تأمین کنندگان شرکت رادوکس را معتبرترین و بهترین تولید کنندگانی بر عهده گرفته‌اند که در سطح جهانی مورد تأیید هستند که با توجه به روش‌های MCDM  نسبت به انتخاب محصولات اقدام می‌کنند. در چنین شرایطی به دلیل رابطه نزدیک و متقابل بین شرکت رادوکس و این تولیدکنندگان بزرگ باعث شده تا اعتماد کلی میان این شرکت‌ها شکل بگیرد، در نتیجه در تأمین تجهیزات و قطعات مناسب و با کیفیت هیچ گونه مشکلی پیش نیاید.

شرکت رادوکس تحت عنوان OEM با کلیه شرکت‌های HYPERTHERM، KJELLBERG، KMT و GMA در کشور ایران همکاری دارد که این موضوع از شاخص‌ترین و بهترین کمپانی‌ها در این حوزه می‌باشد. همچنین شرکت رادوکس با استفاده از بهترین و به روزترین تکنولوژی‌های موجود در دنیا توانسته در بخش تولید محصولات استاندارد همراه با رقبای خارجی خود اقدامات لازم را انجام دهد. همچنین این شرکت با استفاده از سیستم کنترل کیفیت، سیستم کنترل موجود و به شکل کاملا مکانیزه، برنامه ریزی حمل، برنامه ریزی در حوزه تولید مکانیزه و با استفاده از نیروی کارآمدی که با گذراندن آزمون‌های سخت مشغول به کار شده‌اند، توانسته محصولات استاندارد و با کیفیتی را تولید کند. 


not foundحضور شرکت رادوکس در بازار جهانی 

محصولات شرکت رادوکس تنها به مصارف داخلی اختصاص پیدا نکرده بلکه در بازار خاورمیانه نیز حضوری مؤثر و مفید دارد. کیفیت محصولات این شرکت به حدی است که سطح شرکت را بالا برده و موفق به رقابت با کلیه تولیدکنندگان آمریکایی و اروپایی شده است. جالب است بدانید که شرکت رادوکس به عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده سی ان سی موفق به صادر کردن تجهیزات و محصولات پیشرفته خود به سایر کشورها نظیر کشور قطر، عربستان، عراق، ونزوئلا و سایر کشورها شده است. از طرفی یکی از مزایای صادرات به کشورهای دیگر ورود ارز به کشور است که در بحث اقتصاد مقاومتی امری ضروری و راه گشاست. 


 حضور شرکت رادوکس در نمایشگاه نفت و گاز 

شرکت دانش بنیان رادوکس با شرکت در نمایشگاه نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش و نیز با حضور در نمایشگاه صنعت رادوکس که در تاریخ بهمن ماه 1399 و در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، توانست با ارائه جدیدترین و با کیفیت‌ترین دستگاه‌های تولید کننده لیزر سی ان سی حضوری مؤثر و فعال را داشته باشد. 


ویژگی‌های شرکت رادوکس 

چرا باید شرکت رادوکس را انتخاب کنید؟ گارانتی که شرکت رادوکس برای محصولات خود در نظر گرفته به مدت پنج سال اعتبار داشته و کلیه خدمات پس از فروش برای تک تک محصولات این شرکت نیز به مدت پانزده سال می‎باشد. باید بدانید که محصولاتی که این شرکت تولید می‌کند، از تنوع گسترده‌ای برخوردار است و کیفیت دستگاه‌های تولیدی به حدی بالاست که تحت استاندارد CE و ISO 9001:2000 قرار دارد.

این شرکت به صورت کاملا رایگان، به کاربران محصولات خود در کشور آلمان آموزش‌های لازم را داده و با تحویل فوری کلیه دستگاه‌ها، در جهت اعتماد سازی مشتریان گام‌های مهمی را برداشته است. لازم به ذکر است که شرکت رادوکس به عنوان بزرگترین تولید کننده لیزر سی ان سی ، به همراه کلیه محصولات خود دستورالعمل‌های تخصصی مورد نیاز کاربران، کتب راهنما که شامل کلیه اطلاعات فنی می‎باشد را نیز به مشتریان ارائه می‌دهد.