مــژده وام خرید دستگاه CNC و لیزر
RADOX CUTTING CNC MACHINE, ROBOTIC & AUTOMATION
Fa
En
ورود

نمایشگاه نفت و گاز 1399

نمایشگاه نفت و گاز 1399معرفی شرکت رادوکس تولید کننده دستگاه لیزر سی ان سی 

شرکت رادوکس فعالیت خود را در سال 1377 آغاز نمود. هدف از تأسیس این شرکت ساخت و تولید انواعی از دستگاه‌های لیزر سی ان سی و همچنین تولید دستگاه‌های مخصوص، جیگ، فیکسچر و نیز تجهیزات مورد نیاز خطوط تولید بود. شرکت رادوکس رفته رفته و با بهره گیری از تجربه و تخصص کارشناسان در این حوزه موفق شد به عنوان قطب اصلی و مهمی برای ساخت دستگاه‌های لیزر سی ان سی در خاورمیانه تبدیل شده و توانایی تولید با کیفیت‌ترین و ارزان‌ترین دستگاه‌های CNC RADOX را داشته باشد. 

همچنین شرکت رادوکس توانست از ابتدای شروع به کار خود نسبت به طراحی و تولید انواع تجهیزات مربوط به خطوط تولید خودرو یا تجهیزات خط تولید ابزارآلات غیر خودرویی اقدامات قابل توجهی انجام داد. شرکت رادوکس با پشتیبانی واحد تحقیقاتی و گسترش R&D توانست چند اختراع در خصوص دستگاه سی ان سی و سایر مواد صنعتی را ثبت کند. با ثبت این اختراعات نظر مدیران کارخانجات داخلی، خارجی و مدیران صنایع برون مرزی را جلب کند.

این شرکت دارای توانمندی‌های بسیار زیادی می‌باشد. برای مثال شرکت رادوکس توانست محصولات برش لیزر سی ان سی را تولید کند. علاوه بر آن رفته رفته در دستگاه‌هایی که توانایی برش لوله پنج محور سی ان سی را نیز داشتند، تبحر کافی را به دست آورد تا اینکه موفق به تولید دستگاه واترجت یا برش با آب شد.


not found


حضور شرکت رادوکس در نمایشگاه نفت و گاز

شرکت رادوکس توانست در نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی که در تاریخ بهمن سال 1399 برگزار شد، شرکت فعالی داشته باشد. این نمایشگاه که در محل دائمی نمایشگاه تهران برگزار شد، با مشارکت حامی مالی نمایشگاه نفت و گاز یا اسپانسر نمایشگاه نفت و گاز برگزار شد که شرکت رادوکس با ارائه نمونه‌های جدید و تازه‌ای از دستگاه‌های لیزر سی ان سی که از آن‌ها می‌توان به لیزر استیل، لیزر آلومینیوم و لیزر فولاد اشاره کرد، توانست حضوری فعال و مؤثر داشته باشد.

شرکت رادوکس در این نمایشگاه موفق به رونمایی از فایبر لیزر سی ان سی با کابین و میز دوم شد که از این مدل استقبال زیادی شد. جالب است بدانید که تنها سه نمونه از این مدل دستگاه در کشور ایران وجود دارد که دارای قابلیت منحصر به فرد و خاصی نظیر برش صفحات فلزی با قطر صد سانتی متر اشاره کرد.


شرکت رادوکس تنها صادرکننده دستگاه‌های سی ان سی در نمایشگاه نفت

شرکت رادوکس در بهمن ماه 1399 و در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی گاز، نفت، پتروشیمی و پالایش توانست محصولات استاندارد، با کیفیت و جدید خود را به کلیه شرکت‌های ایرانی که در محل برگزاری نمایشگاه حضور داشتند، عرضه کند.

شرکت رادوکس در تولید و ساخت محصولات زیر فعال بوده و توانسته با تولید تجهیزات و ابزارآلاتی که در ادامه می‌آید، زمینه کارآفرینی و اشتغال برای نیروهای جوان و تازه نفس را فراهم آورده تا با تکیه بر دانش و مهارت این نیروی حرفه‌ای هر شش ماه یک بار محصولی با کیفیت و جدید را به بازار عرضه کند. محصولات این شرکت به قرار زیر می‎باشد:

•تولید محصولات برش لیزر سی ان سی

•تولید برش لوله پنج محور سی ان سی

•تولید برش با آب یا واترجت سی ان سی

•تولید اتوماسیون و ربات مربوط به خطوط تولید

•تولید پلاسمای سی ان سی و برش شعله

•تولید دستگاه برش جهت بریدن مواد با ضخامت 2.5 متر

•تولید دستگاه جهت برش ضایعات و بتن

•تولید خطوط تولید و اتوماسیون H&BOX

•تولید دستگاه رسوب زدایی به وسیله آب

•تولید دستگاه برش لوله که به کمک سیستم پرتابل واترجت صورت می‌گیرد.

•تولید دریل سی ان سی

•تولید فرز و تراش سی ان سی

•تولید دستگاه خاموت زن سی ان سی

•تولید شیشه بر سی ان سی

•تولید رول سی ان سی یا نورد سرد

جالب است بدانید که شرکت رادوکس به انگلیسی RADOX توانسته در بیش از یک درصد از کلیه نمایشگاه‌های داخلی و خارجی که در کشورهایی نظیر ترکیه، آلمان، ایتالیا و امارات برگزار شده‌اند شرکت کرده و حضوری مؤثر و مفیدی جهت تبادل محصولات خود را بازار جهانی را داشته باشد.شرکت رادوکس موفق شده تا با تلاش‌های شبانه روزی پرسنل خود تبدیل به بزرگ‌تری قطبی در خصوص تولید دستگاه‌های سی ان سی شود که تحت استاندارد CE و ISO9001 در کل منطقه خاورمیانه به عنوان اولین و آخرین تولید کننده انواع دستگاه‌های خاموت زن سی ان سی فعالیت خود را ادامه دهد.

همچنین از دیگر افتخارات این شرکت در خاورمیانه این است که شرکت رادوکس اولین و آخرین تولید کننده دستگاه واترجت سی ان سی یا دستگاه برش با آب بوده که از دیگر افتخارات این شرکت می‎توان تولید دستگاه برش پلاسما زیر آب یا under water plasma اشاره کرد.

علاوه بر موارد ذکر شده که همگی آن‌ها تنها گوشه‌ای از افتخارات این شرکت هستند می‎توان به ثبت تعداد زیادی اختراع نوین که توسط این شرکت و پرسنل حرفه‌ای آن انجام گرفته، اشاره کرد. همچنین این شرکت برای محصولات خود گارانتی پنج ساله وضع کرده که مشتریان می‌توانند از کلیه خدمات پس از فروش این شرکت به مدت 15 سال بهره مند شوند.